Спеціальні потреби

Актуально

У Вашингтоні відкривається остання сесія Конгресу 111-го скликання

У Вашингтоні відкривається остання сесія Конгресу 111-го скликання

На своїй останній сесії перед складенням присяги у січні Конгресу нового 112-го скликання, обраного на виборах 2-го листопада, законодавці розглядатимуть низку важливих питань, у тому числі продовження чинних за адміністрації Буша податкових пільг, і ратифікацію нового договору з Росією про скорочення ядерних озброєнь (СНО).

У сьогоднішньому номері газети «Вашингтон пост», державний секретар Гілларі Клінтон і міністр оборони Роберт Ґейтс закликали Сенат ратифікувати Договір про СНО, кажучи, що США зобов’язані наглядати за діяльністю іншої у світі великої ядерної держави.

Договір передбачає скорочення на приблизно третину ядерних арсеналів США і Росії.

Клінтон і Ґейтс заявили, що договір створить «стабільніші» відносини між обома країнами.

Договір ще мусить ратифікувати Сенат, у якому законодавці-республіканці висловлюють занепокоєння накладенням обмежень на американську протиракетну оборону і на модернізацію американського ядерного арсеналу.

Президент Барак Обама запевнив російського керівника Дмитра Медведєва, що ратифікація Договору про СНО є одним із його головних пріоритетів у Конгресі.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG