Спеціальні потреби

Податкова "не пустила" консерваторів до Конгресу - республіканці


Вибіркове правосуддя консерватори знайшли у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Вибіркове правосуддя консерватори знайшли у США

Консервативна Америка з обуренням реагує на визнання того факту, що податківці прискіпливо перевіряли заявки деяких груп на отримання податкових пільг. Скандал призвів до негайної відставки виконуючого обов’язки директора Податкової. А у Конгресі розпочалось розслідування справи. Цікаво, що консерватори давно скаржаться на особливу увагу податківців, і, як виглядає, не безпідставно.

Колишній конгресмен зі штату Іллінойс республіканець Джо Волш неодноразово чув від своїх консервативних виборців нарікання на Податкове управління, і не лише в останні кілька тижнів:

«Протягом моїх двох років роботи в Конгресі, низка груп розповідали мені про те, що Податкова більш активно цікавиться їх фінансами, так що тепер ми не були здивовані. Але дізнатись, що все це робилось офіційно – нас це обурює».

Волша обрали в Конгрес у 2010 році. Приблизно у цей час Податкова і розпочала ретельні перевірки заявок на отримання податкових пільг від консервативних груп. Основною мішенню став Рух Чаювання, група «Патріот» та інші консервативні організації. Волш каже, що такі перевірки мали величезний вплив на його симпатиків, і у 2012 році він не був переобраний:

«Кілька моїх донорів, серед яких і багаті консервативні республіканці, були дуже занепокоєні тими додатковими запитами і перевірками, якими закидала їх Податкова. Мені здається, що все це відбувалось по всій країні».

Засновниця філії Руху Чаювання у штаті Іллінойс Деніз Катоні каже, що її організація мала підозри, що відбувається. Члени говорили з людьми по всій країні, деяких перевіряли до року.

Катоні розповідає, що деякі консервативні групи взагалі вирішили не просити податкових пільг через побоювання привернути до себе небажану увагу Податкової:
Протягом моїх двох років роботи в Конгресі, низка груп розповідали мені про те, що Податкова більш активно цікавиться їх фінансами, так що тепер ми не були здивовані.
Джо Волш, колишній конгресмен США

«Щойно у 2010 році стало зрозуміло, що відбувається, і деякі організації вирішили, що пільги того не варті. Вони вирішили навіть не пробувати їх отримати, тільки б не стати мішенню податківців».

Джо Волш каже, що просто не знав, навіть гадки не мав, що Податкова проводить розслідування. Наразі він висловлює своє обурення діями Податкової під час свого вечірньої радіоефіру. Він отримує дзвінки не лише від своїх постійних консервативно налаштованих слухачів:

«Зі мною спілкуються не лише члени Руху Чаювання. Багато жертв Податкової живуть у страху вже протягом довгого часу – ось про що ми говоримо».

Податкова виступила з публічним вибаченням за свої дії, своє обурення висловив і президент Обама, але консерватори кажуть, що цього недостатньо.

Законодавці у Конгресі продовжують розслідувати справу та планують провести ряд слухань як в Сенаті, так і в Палаті представників.

Відео - найголовніше

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
XS
SM
MD
LG