Спеціальні потреби

Сполучені Штати глибоко розчаровані засудженням Юлії Тимошенко


Сполучені Штати глибоко розчаровані засудженням Юлії Тимошенко

Головні стратегічні партнери України – ЄС, Росія та США виступили із заявами обурення рішенням українського суду про позбавлення Юлії Тимошенко волі на сім років та заборону займати державні посади терміном на три роки.

Звинувачення проти екс-прем’єра Тимошенко і проведення процесу над нею, як також засудження інших лідерів опозиції та членів попереднього уряду, викликають серйозні занепокоєння щодо відданості уряду України справі демократії та верховенства права, – говориться у заяві Білого дому.

Глибоке розчарування вироком і засудженням Юлії Тимошенко у політично мотивованому процесі висловив і Державний департамент Сполучених Штатів. Як заявила речниця Держдепу, уряд США закликає звільнити як Юлію Тимошенко, так і інших ув’язнених опозиційних лідерів та колишніх урядовців.

В уряді Сполучених Штатів вважають, що українські опозиціонери повинні мати необмежений доступ до участі у політичному процесі України, як також у парламентських виборах наступного року, – йдеться у заяві Держдепартаменту США.

XS
SM
MD
LG