Спеціальні потреби

Актуально

Робітників у приватному секторі США збільшилось, але рівень безробіття далі – 9,5%

Приватний сектор США поповнився у липні на 771 000 робочих місць. Це свідчить про те, що ринок праці і американська економіка, в цілому, поволі піднімаються з рецесії.

У щойно оприлюднененому звіті Міністерства праці США зазначено, що рівень безробіття по країні залишився незмінним і далі становить 9,5 відсотка.

Радник Білого дому з економічних питань Крістіна Ромер однак зауважила, що вірогідно американцям на шляху до економічного одужання все ще доведеться долати перепони.

Економісти пильно придивляються до цифр звітів про виплату зарплатні в приватному секторі, тому що найбільшу кількість людей у США наймає на працю саме ця галузь. Рівень зайнятості також важливий показник, що тісно пов’язано із витратами споживачів. Адже якщо люди не мають роботи, або занепокоєні стабільностю на ринку праці то, як правило, вони витрачають менше грошей на купівлю товарів.

В загальному по країні, зменшення кількості робочих місць у липні пов’язують із звільненням людей, які працювали для Бюро перепису США. Ця установа звільнила 144 000 тимчасових працівників, найнятих лише на кілька місяців для перепису населення, що держава проводить раз на десять років.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG