Спеціальні потреби

Актуально

У США комедійні шоу викликають більше довіри, ніж теленовини?

Пересічні американці втомилися від політичних баталій і порятунок знаходять у комедійних шоу. Веселі телепрограми та комедіанти, які висміюють політиків, користуються шаленою популярністю. Не рідко такі програми популярніші від випусків новин. А для молоді часто вони стають основним джерелом інформації.

Американці дедалі більше відчувають зростаючу поляризацію між Республіканською та Демократичною партіями. Довіра населення зменшується не лише до політиків, але й до засобів масової інформації. А от хто справді може похвалитися популярністю та прихильністю глядачів – це комедіанти, як висміюють політиків. Один із найпопулярніших – Люїс Блек.

Блек частий гість комедійного випуску новин «Щоденне шоу з Джоном Стюартом». Стюарт і Блек стали популярними, висміюючи політиків та пресу. Люїс вважає, що викриття лицемірства чиновників – важливе завдання.

Цього року комедіанти формують громадську думку у США більше, ніж будь-коли раніше. Як свідчать опитування, для американців, особливо для молодого покоління, комедійні шоу є головним джерелом новин. І політики беруть це до уваги. Барак Обама вже кілька разів був в ефірі комедійного шоу Джона Стюарта, де порушував серйозні політичні питання.

Вплив комедіантів стрімко зростає, тоді як традиційні канали новин втрачають довіру аудиторії. Марвін Колб, пропрацював на телебаченні 30 років. На його погляд, зараз глядачі ставляться до коміків майже з такою ж довірою, з якою колись ставились до ведучих теленовин:

«Небезпека в тому, що люди починають ставитись до цього занадто серйозно і починають сприймати жарти за реальність».

Тим часом самі комедіанти кажуть, що хочуть відновити здоровий глузд в американській політиці. Цими вихідними Стюарт і Колберт збирають тисячі своїх прихильників на політичну демонстрацію у Вашингтоні. Цей захід буде своєрідним показником впливу комедіантів на політичні процеси в країні.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG