Спеціальні потреби

Актуально

США і Росія близькі до підписання нового Договору про СНО

Білий дім заявив, що Сполучені Штати і Росія близькі до підписання нового Договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь. Росія навіть повідомила, що учасники переговорів уже схвалили новий договір.

Проте прес-секретар Білого дому Роберт Ґіббс сказав у середу, що президент Барак Обама має намір уточнити деякі деталі у телефонній розмові з президентом Росії Дмитром Медведєвим.

Новий договір з Росією мусить бути ратифікований Сенатом США. Представники Сполучених Штатів і Росії майже протягом року працювали над текстом нового договору, що замінить Договір про СНО з 1991-го року, чинність якого закінчилася у грудні минулого року.

Головною проблемою, яка стримувала поступ на переговорах, було питання перевірки дотримання умов договору і невдоволення Росії намірами США розмістити систему протиракетної оборони в Європі.

Як Білий дім, так і Кремль кажуть, що новий договір, за всіма ознаками, буде підписаний у Празі.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG