Спеціальні потреби

USAID допоможе Україні створити Національну біржу з торгівлі капіталом і товарами


Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між українським Урядом, ЄБРР, Агентством США з міжнародного розвитку та Американською торговою палатою

Агентство США з міжнародного розвитку спільно з ЄБРР та Американською торговою палатою допоможуть Урядові України створити сучасні фондові та організовані товарні ринки.

Про меморандум, підписаний між сторонами, повідомило посольство США в Україні.

Як зазначається у повідомленні, ефективні фондові та організовані товарні ринки – у т.ч. ринки електроенергії, нафти, газу та аграрної продукції – послужать залученню інвестицій, забезпечать фінансові ресурси для зростання української економіки.

У рамках ініціативи буде розроблено нову модель торгівлі на фондових і організованих товарних ринках (NEXT-UA), що сприятиме інтеграції українських ринків до загальносвітової екосистеми. Досконалішою стане практика ціноутворення на відповідні групи товарів, а бізнес - завдяки прозорій діяльності фондових і товарних ринків у різних секторах економіки - отримає механізми убезпечення від ризиків.

"Історичною подією" назвали рішення в українському Уряді. "Це нові можливості для бізнесу та інвесторів», — зазначив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Разом із партнерами ми допоможемо Україні зміцнити фондові та товарні ринки, які нині є роздрібненими, та вдосконалити практику торгівлі на цих ринках", - додав, підписуючи меморандум,виконавчий директор ЄБРР Маттео Патроне.

Своєю чергою, в.о. директора Місії USAID в Україні Сюзан Кутор назвала зусилля з розвитку ринків капіталу та організованого ринку сировини в Україні «ще одним критично важливим елементом американської державної допомоги Україні". "США налаштовані підтримати український народ у якнайповнішій реалізації його потенціалу, тож USAID і надалі сприятиме рівноправному зростанню економіки України – як ми це робимо вже майже 30 років», - заявила Кутор, слова якої цитує прес-служба посольства США.

"Стратегічним пріоритетом для бізнес-спільноти" назвала розвиток ринків капіталу та організованих товарно-сировинних ринків голова ради директорів Американської торговельної палати в Україні Олена Кошарна. За її словами, реалізація цієї "сміливої візії ринків" забезпечить економічне відновлення та зростання України.

Дивіться також: Безос вже наступного місяця летить у космос – на ракеті його власної компанії Blue Origin

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG