Спеціальні потреби

Актуально

Стати лікарем у США можна буде без жодних лекцій

Медичний коледж Вермонтського університету оголосив, що позбудеться всіх лекційних курсів і повністю переформує роль факультету – вперше для традиційної медичної школи.

Через чотири роки після того, як два старші вчені зі Стенфордського університету кинули виклик медичним школам припинити читання лекцій і почати згортання своїх класів, кілька навчальних закладів розпочали важливі реформи, щоб змінити спосіб, яким вони навчають медицини, - повідомляє онлайн-видання Inside Higher Ed.

Вермонтський університет минулого тижня підхопив тренд, оголосивши про педагогічну реформу в своєму Медичному коледжі, яку спостерігачі оцінюють як найбільш масштабну наразі. Протягом наступних кількох років коледж усуватиме всі лекційні курси, замінюючи їх на відео, які студенти дивитимуться у свій особистий час. І замість того, щоб відсиджувати лекції, студенти зустрічатимуться в класах «активного навчання», які будуть проводитися викладачами. Там вони працюватимуть зі своїми однокласниками в невеликих групах, - розповідає видання.

Підхід заснований на експериментах у Стенфордському університеті, який співпрацював з Khan Academy, некомерційною освітньою організацією, тестуючи модель «перевернутого» класу в деяких курсах із медицини. Інші навчальні заклади вивели цю модель ще на один крок уперед. Туро коледж остеопатичної медицини в Нью-Йорку, наприклад, ще з 2012-2013 академічного року пропонує повністю «перевернуту» навчальну програму.

Проте заява Медичного коледжу Вермонтського університету є значною подією, зазначає Inside Higher Ed, оскільки це вперше член Асоціації американських медичних коледжів заявив, що скасує лекції у всіх своїх програмах.

Змінювати вкорінену систему підготовки лікарів не є легким завданням. Істотні зміни навчального плану можуть поставити під загрозу регіональні та професійні акредитаційні статуси вищих навчальних закладів, відштовхнути потенційних студентів, образити випускників-донорів і відчужити деяких викладачів, - зауважує автор.

Найбільш нагальною проблемою є гроші. Коледж виділить 66 мільйонів доларів на створення оновлених класів і перепідготовку професорсько-викладацького складу.

Частина коштів піде на розширення Академії викладання, заснованої минулого року. Члени факультету Медичного коледжу приєднуються до академії на три- і п'ятирічні періоди, протягом яких вони навчаються за наставництвом більш досвідчених інструкторів, беруть участь у конференціях і семінарах, а також проходять курси самопідготовки. Головною метою академії є допомогти викладачам відкрити для себе нові методи навчання, які можуть бути настільки ж корисним – якщо не більше – ніж читання лекцій, пояснює видання.

Перехід до повністю перебудованої моделі навчання вже почався, і університет планує завершити його до 2022 року. Лекційні курси зараз складають 40 відсотків основного навчального плану коледжу, у порівнянні з 50 відсотками два роки тому. Курси першого семестру вже перероблені на серію пов'язаних компонентів, і коледж планує використати дані, отримані в результаті цих змін, щоб виробити стратегічний п'ятирічний план, - повідомляє Inside Higher Ed.

Дивіться також: Олег Турій, проректор УКУ: "У центр реформи вищої освіти має бути поставлена людина - особа студента, майбутня еліта нашої держави"

Всі новини дня

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео

Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG