Спеціальні потреби

Актуально

Стати лікарем у США можна буде без жодних лекцій

Медичний коледж Вермонтського університету оголосив, що позбудеться всіх лекційних курсів і повністю переформує роль факультету – вперше для традиційної медичної школи.

Через чотири роки після того, як два старші вчені зі Стенфордського університету кинули виклик медичним школам припинити читання лекцій і почати згортання своїх класів, кілька навчальних закладів розпочали важливі реформи, щоб змінити спосіб, яким вони навчають медицини, - повідомляє онлайн-видання Inside Higher Ed.

Вермонтський університет минулого тижня підхопив тренд, оголосивши про педагогічну реформу в своєму Медичному коледжі, яку спостерігачі оцінюють як найбільш масштабну наразі. Протягом наступних кількох років коледж усуватиме всі лекційні курси, замінюючи їх на відео, які студенти дивитимуться у свій особистий час. І замість того, щоб відсиджувати лекції, студенти зустрічатимуться в класах «активного навчання», які будуть проводитися викладачами. Там вони працюватимуть зі своїми однокласниками в невеликих групах, - розповідає видання.

Підхід заснований на експериментах у Стенфордському університеті, який співпрацював з Khan Academy, некомерційною освітньою організацією, тестуючи модель «перевернутого» класу в деяких курсах із медицини. Інші навчальні заклади вивели цю модель ще на один крок уперед. Туро коледж остеопатичної медицини в Нью-Йорку, наприклад, ще з 2012-2013 академічного року пропонує повністю «перевернуту» навчальну програму.

Проте заява Медичного коледжу Вермонтського університету є значною подією, зазначає Inside Higher Ed, оскільки це вперше член Асоціації американських медичних коледжів заявив, що скасує лекції у всіх своїх програмах.

Змінювати вкорінену систему підготовки лікарів не є легким завданням. Істотні зміни навчального плану можуть поставити під загрозу регіональні та професійні акредитаційні статуси вищих навчальних закладів, відштовхнути потенційних студентів, образити випускників-донорів і відчужити деяких викладачів, - зауважує автор.

Найбільш нагальною проблемою є гроші. Коледж виділить 66 мільйонів доларів на створення оновлених класів і перепідготовку професорсько-викладацького складу.

Частина коштів піде на розширення Академії викладання, заснованої минулого року. Члени факультету Медичного коледжу приєднуються до академії на три- і п'ятирічні періоди, протягом яких вони навчаються за наставництвом більш досвідчених інструкторів, беруть участь у конференціях і семінарах, а також проходять курси самопідготовки. Головною метою академії є допомогти викладачам відкрити для себе нові методи навчання, які можуть бути настільки ж корисним – якщо не більше – ніж читання лекцій, пояснює видання.

Перехід до повністю перебудованої моделі навчання вже почався, і університет планує завершити його до 2022 року. Лекційні курси зараз складають 40 відсотків основного навчального плану коледжу, у порівнянні з 50 відсотками два роки тому. Курси першого семестру вже перероблені на серію пов'язаних компонентів, і коледж планує використати дані, отримані в результаті цих змін, щоб виробити стратегічний п'ятирічний план, - повідомляє Inside Higher Ed.

Дивіться також: Олег Турій, проректор УКУ: "У центр реформи вищої освіти має бути поставлена людина - особа студента, майбутня еліта нашої держави"

Всі новини дня

Українську стрічку «Погані Дороги» показали в Голівуді. Відео

Українську стрічку «Погані Дороги» показали в Голівуді. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00

У Голівуді презентували стрічку “Погані Дороги”, щоб показати історію українсько-російської війни. А також, щоб зібрати кошти для постраждалиx від агресії Росії. На показ приїхала і режисерка стрічки Наталія Ворожбит.

“Не ходіть до школи, школи більше немає”, – історія школи № 66 міста Маріуполя та її директора. Відео

Школа №66 була гордістю Маріуполя – після капітального ремонту вона пропрацювала лише 4 роки та готувалася до чергового випускного. Але все скінчилося 23 лютого.

Дослідники Amnesty International з’ясували деталі бомбардування Драмтеатру в Маріуполі. Інтерв’ю

Дослідники Amnesty International з’ясували деталі бомбардування Драматичного театру в Маріуполі. Міжнародна правозахисна організація опублікувала чергову доповідь, присвячену воєнним злочинам російської армії в Україні.

Підсумки саміту НАТО, анонс нових поставок військової допомоги Україні – подробиці. Відео

В Мадриді завершився саміт НАТО, який багато хто вже назвав історичним. В останній день зустрічей, лідери США та Великобританії анонсували надання Україні нових поставок військової допомоги.

В ООН закликають допустити гуманітарну допомогу в Херсон, Маріуполь та інші непідконтрольні Києву території  

Мешканка на зруйнованій вулиці Маріуполя 27 травня 2022 року. АР/ Олексій Олекандров.  

Координаторка ООН з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані висловила стурбованість тим, що працівники ООН та їхні партнери в Україні не можуть повноцінно виконувати свою гуманітарну роботу через брак безпеки та перешкоди.

Зокрема, доступ працівників міжнародних гуманітарних місій обмежений або неможливий до Херсона, Маріуполя та інших територій, що неповністю підконтрольні українському уряду.

У четвер, 30 червня, вона закликала “рішуче та терміново” забезпечити безпечний та безперешкодний доступ гуманітарних працівників до всіх регіонів України, міст, сіл та селищ, де люди потребують допомоги.

Вона також наголосила на необхідності дозволити цивільним особам залишити територію воєнних дій, якщо люди цього захочуть.

“Попри величезні труднощі, ми разом із нашими партнерами від початку російського вторгнення, від 24 лютого, надали життєво необхідну допомогу майже дев’яти мільйонам жінок, дітей та чоловіків у кожному регіоні України. Це на додаток до неймовірної роботи тисяч і тисяч волонтерів по всій країні, які підтримують власний народ”, - заявила координаторка ООН з гуманітарних питань в Україні.

За її словами, в районах, де активізуються бойові дії, зростають гуманітарні потреби мешканців.

Напередодні, 29 червня, Моніторингова місія з прав людини в Україні оприлюднила новий звіт щодо порушень в Україні. У ньому задокументовані випадки вбивств, тортур, зникнення людей, а також інші злочини проти цивільного населення за перші три місяці війни. Місія також змогла перевірити і підтвердити 23 випадки сексуального насильства в час війни.

Байден: «Ми будемо разом з Україною стільки, скільки потрібно». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG