Спеціальні потреби

Актуально

В Україні готують лікарні другої хвилі для боротьби з COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України почало готувати лікарні другої хвилі для пацієнтів з COVID-19. До розгортання додаткових ліжок у лікарнях МОЗ змушений вдатися на фоні збільшення кількості виявлення нових випадків захворювання, заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Очільник відомства переконаний, що збільшення кількості виявлення випадків захворювання пов’язане не тільки із збільшенням тестувань.

За словами Степанова, темпи поширення коронавірусу у деяких регіонах призвели до заповнення лікарень першої хвилі більш ніж на половину, Відтак, експерти побачили необхідність підготовки медичних закладів другого рівня.

Це дуже тривожний сигнал

"За цю неділю у нас госпіталізовано 202 особи. Це дуже багато. Госпіталізують лише тих людей, які мають важкий перебіг хвороби, людей яким потрібен кисень. І у нас зростає кількість людей, яких госпіталізують. Це дуже тривожний сигнал", - заявив міністр.

Нині, за даними МОЗ, у медичних закладах України готують понад 10 тисяч додаткових місць для пацієнтів з COVID-19. Вони будуть обладнані реанімаційними ліжками та апаратами штучної вентиляції легенів. Уряд вже дав вказівку місцевим органам влади, щоб ті також інвестували власні ресурси у підготовку до ймовірного збільшення напливу пацієнтів з важкими формами перебігу захворювання. Кабінет міністрів також планує збільшити державні видатки на закупівлі індивідуальних засобів захисту та систем для проведення тестування.

Дивіться також: Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження Covid-19. Відео

Чому один із округів Техасу не має жодного випадку зараження Covid-19. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG