Спеціальні потреби

У США оголосили безпечним для повністю вакцинованих не носити маски на відкритому повітрі у певних ситуаціях


На фото: перехожі у Лос-Анджелесі у масках

Центри з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США заявили, що для повністю вакцинованих осіб безпечно не носити маски під час невеликих зібрань на відкритому повітрі навіть і серед невакцинованих осіб. Безпечними, як для повністю вакцинованих так і для невакцинованих, названо пробіжки, велосипедні прогулянки на відкритому повітрі з членами родини без маски. При цьому повністю вакцинованим особам рекомендується носити маски під час масових подій на відкритому повітрі. При цьому у приміщеннях повністю вакцинованим треба носити маски так само, як і невакцинованим особам, але перші при цьому значно краще захищені.

"Завдяки надзвичайному прогресу, якого ми досягнули у боротьбі з COVID-19, Центри з контролю та профілактики захворювань зробили велике оголошення сьогодні: якщо ви повністю вакциновані - і якщо ви на відкритому повітрі не серед великої групи - вам більше не потрібна маска", - твітує президент США Джо Байден.

Байден також присвятив новим правилам виступ, у якому закликав американців вакцинуватись.

Як відзначає видання The Hill, особа вважається повністю вакцинованою за 2 тижні після отримання другої дози вакцини компаній Pfizer-BioNTech, або Moderna, або за два тижні піся отримання однодозової вакцини компанії Johnson & Johnson.

За урядовими даними, у США вакциновано 30% населення.

Дивіться також: Визнання Білим домом геноциду вірмен: що це означає для України

Визнання Білим домом геноциду вірмен: що це означає для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG