Спеціальні потреби

Надзвичайний стан у столиці США продовжено, мерка закликала надавати ФБР інформацію про учасників подій у Капітолії


Мерка Вашингтона Мюрієл Баузер

У середу було запроваджено комендантську годину з 6-ї ранку до 18-ї години

Мерка Вашингтона Мюрієл Баузер продовжила запроваджений у середу надзвичайний стан на 15 днів, після того як прихильники Трампа увірвалися в будівлю Капітолію і провели акції протесту по всьому місту.

Влада міста отримала дозвіл на застосування заходів, «необхідних або доречних для захисту людей і майна в окрузі Колумбія в ситуаціях, викликаних цим надзвичайним станом».

Розпорядження наділяє керівників округу Колумбія правом звертатися за допомогою до Федерального агентства з надзвичайних ситуацій, для «відшкодування витрат або отримання необхідного фінансування відповідно до цього розпорядження».

У новому розпорядженні мерки не уточнюється, чи збережеться комендантська година з 18:00 до 6:00, але вого дозволяє видаляти людей з вулиць у разі запровадження комендантської години.

У четвер мерка міста закликала свідків події у Капітолії надавати ФБР інформацію про учасників заворушень. Баузер також поклала на президента США Дональда Трампа відповідальність за підбурювання до заворушень.

За повідомляннями телеканалу CNN, напередодні запланованих на 5-6 січня акцій прихильників президента США у Вашингтоні, Пентагон схвалив запит мерки Вашингтона про відправку до міста загонів Національної гвардії.

Дивіться також: У Вашингтоні прихильники президента США Дональда Трампа проникли до будівлі Капітолію

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG