Спеціальні потреби

Названо дату відновлення роботи Сенату США


Мітч Макконнелл

Лідер сенатської більшості запевнив, що законодавці активізують зусилля по боротьбі з кризою

Лідер сенатської більшості Мітч Макконнел у понеділок підтвердив, що Сенат повернеться до роботи 4-го травня і запевнив, що буде вжито заходів для забезпечення безпечної роботи в умовах пандемії.

"Ми виконаємо свій конституційний обов'язок перед американським народом і будемо вести важливі справи особисто. Якщо лікарям, медсестрам, медпрацівникам, водіям вантажівок, співробітникам продуктових магазинів і багатьом іншим відважним американцям необхідно бути на посту, то і Сенату необхідно бути на своєму, підтримуючи їх", - заявив Макконнелл.

Сенат повинен зосередитися на конкретних заходах щодо активізації нашої відповіді на цю складну кризу

"Сенат повинен зосередитися на конкретних заходах щодо активізації нашої відповіді на цю складну кризу", - додав він. - "Ми не можемо відволікатися на вже існуючі партійні побажання або залагодження численних проблем, які викликані безвідповідальними рішеннями попередніх десятиліть і не мають відношення до COVID-19".

За словами Макконнелла, одне з найбільш нагальних питань пов'язане з тим, щоб захистити медпрацівників і компанії, які продовжують працювати в умовах пандемії, від можливих судових позовів.

Макконнелл запевнив, що республіканці будуть наполягати на проведенні реформ, спрямованих на підтримку стабільності і зростання, оскільки американському народу потрібні "розумні заходи", які приведуть країну до відновлення.

"Через цю кризу усі сегменти нашого суспільства відчайдушно потребують стабільності, ясності і визначеності. Сенат уже почав діяти, але робота ще не закінчена", - зазначив він.

Дивіться також: Борис Джонсон про карантин у Великобританії

Борис Джонсон про карантин у Великобританії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG