Спеціальні потреби

Престижні американські виші подали в суд на адміністрацію Трампа за намір скасувати візи іноземним студентам, якщо навчання перейде онлайн


Гарвардський університет

Гарвард та Массачусетський технологічний інститут подали судовий позов проти адміністрації Трампа у намаганнях не допустити, щоб остання скасувала візи іноземним студентам, якщо виші перейдуть виключно на навчання онлайн.

Позов був поданий після того, як у понеділок Американська імміграційна та митна служба оголосила, що іноземні студенти, чиї заняття переходять виключно на віртуальні платформи, повинні залишити країну. Таким чином агентство фактично скасувало попередній план зробити для студентів, у яких є дійсні візи, виключення.

У своєму позові університети вимагають від федерального суду у Бостоні заборонити імміграційній службі втілювати у життя нову політику. Позивачі стверджують, що таке рішення імміграційної служби фактично примушують їх відновити навчання у класних кімнатах , що «збільшує ризик розповсюдження коронавірусу, порушує ретельно розроблені плани навчання онлайн та життя іноземних студентів».

Позивачі кажуть, що така політика створить хаос як для самих університетів, так і для іноземних студентів. Освітяни твердять, що нова політика імміграційної служби є «свавільною та примхливою», а відтак порушує національний закон про повноваження федеральних органів влади.

Дивіться також: Колишня астронавтка NASA спустилась у найглибшу океанську западину

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG