Спеціальні потреби

У ВООЗ заявили про ранні стадії третьої хвилі пандемії COVID-19


Вакцина від Astra Zeneca від COVID-19.

ВООЗ спостерігає ранні стадії третьої хвилі пандемії коронавірусу. Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус. Текст його заяви розміщено на сайті організації.

Гебреєсус вказав на те, що вірус продовжує еволюціонувати, що призводить до виникнення більш заразних штамів.

"Дельта" варіант нині присутній у понад 111 країнах і, як очікується, скоро буде домінуючим штамом COVID-19 глобально, якщо вже не є таким. "Дельта" варіант є одним із провідних чинників нинішнього зростання кількості заражень, яке підживлюється посиленим соціальної взаємодії, мобільністю та непослідовним використанням доведених урядових та соціальних заходів", - заявив чиновник.

Гебреєсус наголосив на недостатності пожертвуваних країнами "Великої сімки" 870 мільйонів доз вакцин для досягнення раніше оголошеної ним цілі вакцинувати щонайменше 10% населення кожної країни до вересня, і щонайменше 40% до кінця року.

"Для досягнення цих цілей, необхідно 11 мільярдів доз", - вказав Гебреєсус.

Між тим у США Центри з контролю та профілактики захворювань заявляють про збільшення випадків захворювання у понад половині американських штатів. Уряд США закликає до найскорішої вакцинації усіх громадян.

Раніше в уряді США заявили про відсутність необхідності у щеплені-посилювачі для повністю вакцинованих осіб.

Дивіться також: Західні коментатори назвали збурювання неприязні у Грузії до ЛГБТ спільноти - кремлівською операцією у центрі Тбілісі

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG