Спеціальні потреби

Delta втрачає 60 мільйонів доларів на день через пандемію - Гендиректор авіакомпанії


Генеральний директор авіакомпанії Delta, Ед Бастіан, опублікував дані, які демонструють масштаби удару по світовій авіаційній галузі, через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє видання ''Business Insider''.

Американська авіакомпанія продовжує виконувати внутрішні рейси і кілька міжнародних, втім тільки в перших числах квітня 2020го року їм довелося скасувати близько 115 000 тисяч рейсів, а це приблизно 80% їх звичного розкладу. Наприклад, в минулу неділю вони перевезли усього 38 000 пасажирів, для порівняння минулого року у цей день авіакомпанія перевезла 600 000 тисяч осіб. Гендиректор також написав, що виручка авіакомпанії у другому кварталі 2020го року знизиться на 90%.

Уряд США виділив понад 60 мільярдів доларів на потреби авіакомпаній, в рамках прийнятого минулого тижня федерального пакету стимулюючих заходів по боротьбі з економічними наслідками коронавірусу. Ед Бастіан повідомив, що компанія Delta подала заявку на отримання доплмоги, яка дозволить їй платити заробітну плану робітникам.

Допомога на виплату заробітної плати, яка буде виділена авіакомпаніям, дозволить їм не скорочувати персонал або ж зовсім звільняти робітників. Водночас компанії не будуть в цей час виплачувати дивіденди своїм акціонерам. Авіакомпанія також забов’язується підтримувати певний ступінь комунікації і сервісу навіть при низьких пасажиропотоках.

Delta заявляє, що дотацій на виплату заробітної плати недостатньо для того, аби авіакомпанія працювала в повному обсязі. Тим часом, майже третина із 90 000 співробітників авіакомпанії взяли добровільні неоплачувані відпустки. А ті, хто й досі ходить на роботу, стали заробляти менше, адже менше годин на день і працюють.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG