Спеціальні потреби

Макростабілізацію в Україні побачив посол Канади


Вперше за понад 10 років, бюджетний дефіцит України другий рік поспіль не виходить за межі 3% ВВП. Про це у своєму Twitter написав посол Канади в Україні Роман Ващук.

Дипломат назвав це ознакою "макростабілізації".

Раніше інформацію про бюджетний дефіцит оприлюдинили у VoxUkraine.

"Звісно, ефективність бюджетних видатків ще дуже низька. Підозрюю, що боротьба з бюджетною корупцією тільки почалась. Але з точки зору майбутньої динаміки боргу, первинний профіцит та зниження відсотків за новими запозиченнями - це дуже добре", - відзначила Олена Білан, головний економіст Dragon Capital, член редколегії VoxUkraine.

Дивіться також: "Я не можу повірити, що це відбувається." Америка реагує на обмеження в'їзду до США

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

Інше за темою

XS
SM
MD
LG