Спеціальні потреби

Всесвітня продовольча програма ООН збільшує допомогу потребуючим українцям


Всесвітня продовольча програма ООН збільшує екстрену операцію у Східній Україні для прогодування близько 190 тисяч уразливих людей, які в результаті конфлікту опинилися в поганій ситуації неподалік фронтової лінії.

ВПП також створила запаси продовольства неподалік району конфлікту у передбачуванні додаткової хвилі людей, які втікають від насильства.

Заступник регіонального директора ВПП Карло Скарамелла заявив: «Гуманітарна ситуація протягом останніх кількох місяців погіршилася в Донецькій і Луганській областях. Люди втікають зі своїх домів, шукаючи захисту у родичів, у притулках, зданих на прокат квартирах і навіть у залізничних вагонах».

У найближчих місяцях організація збільшить допомогу для 110 тисяч людей, яким потрібна негайна допомога, зокрема в оточених районах, де дотуп до продовольства обмежений.

За приблизними підрахунками, в Україні понад один мільйон людей залишили свої домівки від початку кризи. Багато із них вичерпали свої заощадження і не можуть влаштуватися на роботу.

У східному районі України різко збільшилися ціни на продовольчі товари. Згідно з недавно проведеними дослідженнями, ціни хліба і молока збільшились на 30%, а м’яса і сиру на 75-80%, у порівнянні з минулим роком.

Всесвітня продовольча програма розпочала операції в Україні у серпні минулого року і вже надала харчові талони і харчові пакети на загальну суму 21.5 мільйона доларів. Для продовження допомоги до чевня цього року організації потрібно негайно дев’ять мільйонів доларів.

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG