Спеціальні потреби

Актуально

ВООЗ оприлюднила звіт про фінансування системи охорони здоров’я

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Чен

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що плата за лікування щороку робить бідними 100 мільйонів людей.

В оприлюдненому сьогодні звіті ВООЗ зазначається, що мільйони людей не отримують медичної допомоги, бо просто не можуть собі на це дозволити.

Автори доповіді кажуть, що до 40% коштів систем охорони здоров’я в світі витрачаються на корупцію та надмірну оплату за лікування. Деякі країни платять за медикаменти набагато більше, ніж інші. У деяких місцях ціни до 67 разів перевищують пересічні міжнародні. Таким чином, менше грошей залишається на інші види медичної допомоги.

ВООЗ каже, що міжнародній спільноті доведеться допомогти країнам з нижчими доходами у задоволенні медичних потреб їх населення.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG