Спеціальні потреби

Актуально

ВООЗ оприлюднила звіт про фінансування системи охорони здоров’я

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Чен

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що плата за лікування щороку робить бідними 100 мільйонів людей.

В оприлюдненому сьогодні звіті ВООЗ зазначається, що мільйони людей не отримують медичної допомоги, бо просто не можуть собі на це дозволити.

Автори доповіді кажуть, що до 40% коштів систем охорони здоров’я в світі витрачаються на корупцію та надмірну оплату за лікування. Деякі країни платять за медикаменти набагато більше, ніж інші. У деяких місцях ціни до 67 разів перевищують пересічні міжнародні. Таким чином, менше грошей залишається на інші види медичної допомоги.

ВООЗ каже, що міжнародній спільноті доведеться допомогти країнам з нижчими доходами у задоволенні медичних потреб їх населення.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG