Спеціальні потреби

Актуально

Адмірал Маллен критикує WikiLeaks за оприлюднену інформацію

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США Майк Маллен.

Американський чільний військовий посадовець звинуватив вебсайт WikiLeaks у передаванні ворогам Сполучених Штатів «важливої інформації».

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен піддав критиці цей вебсайт в Інтернет-мережі Twitter.

Він також назвав оприлюднення майже 400 тисяч американських секретних військових документів про війну в Іраку «безвідповідальним» вчинком.

Засновник вебсайту WikiLeaks Джуліан Есендж під час прес-конференції у Лондоні захищав своє рішення про розповсюдження інформації. Він сказав, що документи на його вебсайті про війну в Іраку правдиві і що в них не згадано ніяких імен, або інформації, що була б шкідливою для будь-якої групи, чи особи.

Поміж іншого, в документах поміщених на WikiLeaks є дані про те що після очолюваного Сполученими Штатами вторгнення в Ірак у 2003 році там було вбито 100 тисяч людей, а з цього – понад 60% цивільних. Крім цього, там згадується про невідомі дотепер, або офіційно не оформлені, вбивства 15 тисяч людей.

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG