Спеціальні потреби

Актуально

Сполучені Штати засуджують WikiLeaks за виявлення секретної інформації

Державний секретар США Гілларі Клінтон.

Сполучені Штати засуджують веб-сайт WikiLeaks за оприлюднення понад чверті мільйона конфіденційних дипломатичних документів.

Державний секретар США Гілларі Клінтон назвала витік секретної інфомації атакою на інтереси американської закордонної політики і міжнародної спільноти. Вона заявила, що Сполучені Штати вдаються до рішучих кроків, щоб притягнути до відповідальності осіб, які викрали секретну інформацію і зроблять все можливе, щоб подібні випадки ніколи не повторились.

Пані Клінтон заявила, що оприлюднення сайтом WikiLeaks таємної інформації наражає на небезпеку життя людей про яких в них згадується, загрожує національній безпеці ккраїни і підриває американські дипломатичні зусилля спрямовані на співпрацю з іншими країнами задля вирішення спільних проблем. Держсекретар США наголосила, що американська політика загально визнана і не зводиться лише до інформації в дипломатичних каблограмах, опублікованих на веб-сайті WikiLeaks.

Тимчасом у інформаційних повідомленнях згадують, що Вашингтон в офіційних депешах просив американських дипломатів роздобути персональні відомості про посадовців ООН, зокрема, номери їхніх кредитних карток і якими авіалініями вони найчастіше користуються. Крім цього, їх нібито просили роздобути дані про ДНК, райдужну оболонку ока та іншу інформацію про деяких закордонних посадовців особливого зацікавлення.

Речник Білого дому Роберт Гібс заявив, що особи причетні до викрадення і розповсюдження секретної інформації – злочинці. Міністр юстиції США Ерік Голдер повідомив, що вже ведеться кримінальне розслідування у справі оприлюднення таємних дипломатичних документів на сайті WikiLeaks.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG