Спеціальні потреби

Актуально

Американські жінки-жокеї мріють потіснити чоловіків на найпрестижніших змаганнях

Чимало молодих жінок-вершниць, які мріють одного дня потіснити чоловіків з п’єдесталу пошани у багатьох престижних змаганнях. Кілька з них тренуються і змагаються у Балтіморі. Стефані Корґер тільки вчиться на професійного жокея, але вже подає великі надії.

«Це такий викід адреналіну! З цим ніщо не можна порівняти. Коли ці ворота відриваються… у світі нічого подібного не має», – каже молода жінка.

Стефані Корґер - 22 роки. Вона вважається підмайстром, але незабаром набуде статусу професійного жокея. Цього дня вона виграла два забіги. В одному її лошиця була лідером із самого старту.

Сара Рук – також підмайстер. Вона взяла участь у своєму першому професійному забігу та перемогла. Вона знала, що як і для всіх новачків, її перший професійний забіг стане для неї сюрпризом. Але найбільше її вразило те, як її лошиця обійшла інших за секунди до фінішу. Корґер каже, що пробитися у світі жокеїв – не легко:

«Деякі тренери тебе не включатимуть до перегонів, бо ти – дівчина. Все, що тобі залишається,- бути рішучою та доводити, що ти ні чим не гірша від хлопців».

Джонатон Джойс – жокей з шестирічним стажем. Він каже, що жінкам є, що доводити:

«Їм багато, що треба подолати, – упередження тренерів, конкуренцію між хлопцями, необхідність бути прийнятими в спорті, який довгий час вважався, виключно, чоловічим».

Інколи доводиться йти на жертви.

« Ми змагаємося чотири дні на тиждень. Ми працюємо з кіньми з самого ранку, підтримуючи їхню фізичну форму. Це робиться безкоштовно, а в обмін ми беремо участь у перегонах», – каже Стефані.

Одного дня, мріє Стефані, вона також візьме участь у найбільш престижних перегонах світу.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG