Спеціальні потреби

WP: «Важливо, щоб політика Заходу... була спрямована проти Путіна»


Газета Washington Post у середу закликала європейські країни не відступати у питанні про санкції проти Росії, стверджуючи, що фінансова криза, ймовірно, вплине на позиції президента Володимира Путіна всередині країни.

«Процвітання і стабільність в останні роки були важливими складовими рецепту збереження популярності Путіна при одночасному придушенні його критиків, – йдеться в редакційній статті газети. – Якщо економіка ослабне, те ж саме може статися і з його позиціями».

«Важливо, щоб політика Заходу і далі була спрямована проти Путіна і його непередбачуваної поведінки, – пише газета. – Потрібно також пам’ятати, що він є головною причиною тих бід, з якими зіткнулася Росія».

У той же час газета попереджає, що падіння рубля може стати ознакою небезпечного розвитку подій.

«До цього моменту Путін незмінно відмовлявся відступити від своїх позицій щодо України, і вдавався до ескалації насильства, коли його союзників заганяли в кут, – вказується в редакційній статті. – Його відповіддю на чергову невизначеність можуть стати нові атаки в Україні або інших місцях, і він, безсумнівно, посилить антиамериканську риторику. Європейці можуть злякатися хаосу в Росії і поспішити пом’якшити санкції, питання про відновлення яких постане в новому році. Вони повинні запропонувати Путіну можливість зберегти обличчя, як і робили з самого початку. Але перед обличчям його триваючої агресії вони не повинні відступати».

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито

Відео

Інтерв'ю із Оленою Шуляк. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00
XS
SM
MD
LG