Спеціальні потреби

Янукович виступив на саміті ‘Цілі розвитку тисячоліття’


Напередодні відкриття сесії Генеральної Асамблеї ООН, у Нью-Йорку завершився триденний саміт ООН «Цілі розвитку тисячоліття». На ньому зібралися лідери країн світу, аби обговорити, як досягти цілей, що включають боротьбу з бідністю, голодом та забезпечення найбільш незаможних прошарків населення освітою та медициною. Третій день саміту був присвяченій проблемі соціального захисту найбільш вразливих громад та людей у світі. Саме вони, кажуть в ООН, найбільше потерпають від природних лих, економічного спаду та політичної нестабільності. В цей день у приміщенні ООН виступали лідери різних країн - як найбагатших, так і тих, що страждають від бідності та конфліктів. Першим зі своєю доповіддю виступив президент України Віктор Янукович. Він повідомив світову громадськість, що програма реформ та діяльності його уряду тісно пов’язана з реалізацією «Цілей розвитку Тисячоліття». Також вона ставить за мету, серед іншого - забезпечити високі стандарти захисту найбільш вразливих груп українського суспільства.

«Пріоритетами цієї політики стали: забезпечення добробуту населення; подолання бідності; досягнення високих стандартів охорони здоров’я; боротьба з ВІЛ/СНІДом та туберкульозом; гарантування доступності та якості освіти; екологічна безпека; гендерна рівність. За низкою цілей Україною було встановлено національні завдання, що були вищими за загальносвітові», - зазначив президент України», - зазначив президент України.

Віктор Янукович прозвітувався, що найбільші досягнення України у реалізації Цілей - скорочення частки населення, що живе за межею бідності, зменшення дитячої смертності та покращення здоров’я матерів. Серед викликів - досягнення гендерної рівності, охорона навколишнього середовища та боротьба з ВІЛ/СНІДом. Також він наголосив, що минулого року Україна вперше стала донором Всесвітньої продовольчої програми ООН, таким чином долучившись до боротьби з голодом на планеті.

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.
XS
SM
MD
LG