Спеціальні потреби

Актуально

Вірні президенту Ємену сили оточили посольство ОАЕ в Сані

Демонстранти у Сані

Всередині посольства Об’єднаних Арабських Еміратів у пастці опинилися посли США, Великобританії та арабських держав регіону Перської затоки.

Вірні президенту Ємені Алі Абдаллі Салеху озброєні сили оточили приміщення дипломатичної місії в столиці Сані, де в пастці опинилися посли США, Великобританії та арабських держав регіону Перської затоки.

У неділю озброєні чоловіки перекрили дороги біля посольства Об’єднаних Арабських Еміратів, де посли обговорювали деталі домовленості, згідно з якою Салех мав би передати владу протягом місяця.

За ознаками, єменський президент знову відмовився підписати угоду.

За кілька годин до запланованого на сьогодні підписання документа Салех сказав, що він не зацікавлений у підписанні угоди, опрацьованої «за закритими дверима».

Представники опозиції в Ємені підписали документ у суботу з умовою, що президент Салех підпише його у неділю.

Сотні тисяч антиурядових демонстрантів зібралися сьогодні на головній площі Сани, яка стала центром опозиційних акцій протесту.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG