Спеціальні потреби

У Ємені відбулися мітинги опонентів і противників президента Салеха


Опоненти президента Ємену Алі Абдулли Салеха вимагають його відставки

Тисячі опонентів президента Ємену Алі Абдулли Салеха відновили заклики до його відставки. Мітинги відновилися в п’ятницю в містах по всій країні. Деякі демонстранти помахували прапорами і вигукували антиурядові гасла.

Тимчасом прихильники уряду влаштували мітинг на центральній площі в столиці країни Сані. Урядове агентство новин Саба показало фотографії прихильників уряду, які несли великі портрети президента.

У четвер президент Салех знову сказав членам правлячої партії, що він бажає взяти до уваги план Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, який передбачає кінець кінцем його відставку, якщо це станеться «таким способом, який передбачатиме гарантію мирної і спокійної передачі влади».

План Ради співробітництва арабських держав Перської затоки, вперше висунутий у квітні, закликає президента Салеха передати владу віце-президенту країни, сформування уряду національної єдності та проведення президентських виборів.

Президент Салех тричі погодився на цей план, але за кожним разом відмовився від нього перед тим, як план мав бути підписаний.

XS
SM
MD
LG