Спеціальні потреби

У результаті атак на цивільні райони, в Ємені загинуло майже 1400 дітей


Діти - жертви війни у Ємені

З приводу збройного конфлікту у Ємені загинуло майже 1400 дітей і закрито приблизно дві тисячі шкіл. Деякі із цих будинків тепер використовуються як притулки для перерміщених осіб. Про це повідомила у середу представниця Дитячого фонду ООН – Юніцеф Меріткселл Релано.

«Це найновіший приклад того, як атаки на цивільні райони продовжують вбивати і завдавати ран дітям у Ємені. Замість того, щоб навчатися, діти спостерігають смерть, війну і знищення», заявила предстпавниця ЮНІЦЕФ у Ємені Меріткселл Релано.

Згідно з Релано, понад 2400 дітей отримали поранення. Це в додаток до тих, що загинули від березня 2015 року, коли посилитвся конфлікт у Ємені після того, як Саудівська Аравія приєдналася до єменського уряду в боротьбі проти підтримуваних Іраном повстанців хуті.

Релано сказала, що дійсне число жертв «івовірно, набагато більше».

Після двохровітряних ударів неподалік школи поза столицню країни Сана, у вівторок, в результаті яких загинула одна дівчина і четверо отримали поранення, Релано закликала обидві сторони до захисту дітей і припинити атак на цивільні райони.

«Школи повинні бути зонами миру весь час, де діти можуть навчатися, займатися іграми і почувати себе безпечно. Діти ніколи не повинні ризикувати своїм життям, щоб ходити до школи», сказала вона.

Дивіться також: Національний Інститут здоров’я США - застосовування мінералів у сучасній медицині

Національний Інститут здоров’я США - застосовування мінералів у сучасній медицині. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

XS
SM
MD
LG