Спеціальні потреби

Екс-посол США в Україні прокоментував "різке падіння" рівня схвалення Зеленського


Екс-посол США в Україні, дослідник аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер питає, чи зменшення схвалення дій та заяв президента України може бути пов'язане із незадоволенням громадськості з приводу нездатності влади протидіяти корупції та впливу олігархів.

Хоча 38% це досі високо за українськими стандартами, це різкий обвал у порівнянні із рейтингом Зеленського минулого року
Стівен Пайфер, екс-посол США в Україні

Як раніше повідомляла Українська служба "Голосу Америки", соціологічні опитування, проведені українськими дослідницькими організаціями, свідчать про суттєве зниження рівня довіри до політики, яку проводить адміністрація Володимира Зеленського. Попри це Володимир Зеленський залишається найпопулярнішим українським політиком, значно випереджаючи своїх потенційних конкурентів, кажуть соціологи. За даними КМІС, рейтинг схвалення Зеленського вперше впав нижче за 40%.

"Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії та заяви президента Зеленського", - повідомляє сайт КМІС.

"Хоча 38% це досі високо за українськими стандартами, це різке падіння у порівнянні із рейтингом Зеленського минулого року, - відзначив екс-дипломат, - Чи є це віддзеркаленням незадоволення громадськості нездатність протидіяти корупції та впливу олігархів?" - твітує у вівторок Стівен Пайфер.

Дослідження, проведене з 17 по 24 червня 2020 року соціологічною службою Центру Разумкова, показало, що 41% громадян країни довіряють нинішньому главі держави, в той час як на початку травня Зеленському довіряли 57% опитаних. Це найвищий рівень довіри серед українських політиків. Все ж рівень недовіри до Зеленського складає 51%.

Як відзначає журналіст американського видання Buzzfeed Крістофер Міллер, за рік після початку свого президентства "Зеленський опинився у ситуації у якій були його попередники".

Дивіться також: Ріелтори у США адаптуються до нових умов роботи під час пандемії

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG