Спеціальні потреби

У США фармацевт знищив сотні ампул вакцини від коронавірусу, розповів правоохоронцям, що Земля пласка - ЗМІ


На фото: жінка тримає у руках ампулу вакцини проти коронавірусу

У штаті Вісконсин, США фармацевта звинувачують у тому, що у грудні він умисно вилучив із морозильної камери майже 60 ампул вакцини проти коронавірусу. Про це повідомляє американське видання The Washington Post.

Як показують ці звинувачення, Міністерство юстиції переслідуватиме у судовому порядку будь-якого - особливо будь-якого медичного працівника - хто псує вакцину
Прокурор штату Вісконсин Меттью Крюгер

Загалом, після інциденту, шпиталю у якому працював 46-річний підозрюваний на ім'я Стівен Бранденбург довелося викинути майже 600 доз вакцини. До розслідування випадку долучилося Федеральне бюро розслідувань.

Як повідомляє видання, колеги підозрюваного розповіли, що той переймався теоріями змови і вважав, що вакцина може завдати шкоди людям. Видання відзначає, що підозрюваний погодився визнати вину у псуванні вакцин. Відповідно до судових документів, він також вірить у те, що земля є пласкою. Відзначається, що підозрюваний заявив представникам влади, що він вірить, що небо насправді є "щитом, який уряд встановив, щоб люди не бачили бога".

Коментуючи згоду підозрюваного визнати вину, прокурор штату Вісконсин Меттью Крюгер наголосив, що поширення вакцинити проти COVID-19 є критично важливим для подолання пандемії.

"Як показують ці звинувачення, Міністерство юстиції переслідуватиме у судовому порядку будь-якого - особливо будь-якого медичного працівника - хто псує вакцину”, - йдеться у заяві на сайті Мін'юсту США.

Дивіться також: Пандемія та депресія: як українка з Нью-Йорка бореться із стигмою психічних розладів

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG