Спеціальні потреби

Трамп змінює свій "американський неформальний" стиль перед візитом до Азії


В Азії дбайте, шоб рукостискання не були задовгі, чи закороткі. Не "ковтайте" імена та посади, утримуйтесь від твітів з найважливіших питань, не сумнівайтесь у запропонованій їжі.

Це – правила етикету та норм протоколу традиційних культур Азії. Це – часто суперечить імпульсивному стилю Трампа, який прагне говорити все в обличчя, - пише АР.

В п’ятницю Трамп відправляється у дванадцятиденну подорож до Японії, Південної Кореї, Китаю, В’єтнаму та Філіппін.

Перед візитом, він висунув кандидатуру Шона Лоєра на посаду голови протокольної служби США. "Очевидно, для протоколу важливо – не нашкодити", - сказав кандидат на слуханнях, присвячених затвердженню його кандидатури на посаді, що відбулись в Сенаті в середу.

Лоєр буде супроводжувати Трампа під час поїздки.

Вже в середу, Трамп виявив більше розуміння протокольних нюансів. Протягом засідання Кабінету, Трамп стримано поскаржився на "погану" торгову угоду та "торговельний дефіцит", зокрема, з Китаєм. "Я не хочу, щоб хтось ніяковів за чотири дні до мого візиту до Китаю, - зазначив Трамп, все ж додавши, - але ж він жахливий".

В традиційних культурах Азії навіть рукостискання є важливими. Наприклад, трампове 19-секундне рукостискання з поплескуваннями по долоні керівника Японії в Білому домі в лютому не було добре сприйнято. Прем’єр-міністр Японії у відповідь на камеру закотив очі, коли Трамп подивився в інший бік.

Трамп планує грати в гольф з Абе протягом подорожі, повідомляють посадовці Білого дому.

Ще однією з протокольних помилок адміністрації, стало те, що Білий дім в одному зі своїх повідомлень назвав Китай «Республікою Китай», а не «Китайською Народною Республікою» і мусив вибачатись перед Пекіном.

Трампу можуть стати в нагоді поради його попередників, якщо йому подадуть щось інше, а не його улюблений стейк з кетчупом, - пише АР.

Ричард Ніксон, перший президент, який поновив дипломатичні відносини з Китаєм, радив Рональду Рейґану перед його поїздкою до Китаю в 1984 році: "не питай про їжу, просто ковтай".

"Все ж,мені важко було розрізнити кілька речей на моїй тарілці першого вечора, - писав Рейґан в мемуарах, - я перемішував їжу, сподіваючись приховати своє небажання це їсти".

Дивіться також: Чому Трамп планує припинити лотерею "Зелена Картка"

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG