Спеціальні потреби

Незаконне проникнення до "Зони 51" - у США визнали винними голландських туристів


Тієс Гранцієр та Говерт Свееп бути затримані поруч із Національним центром безпеки у Неваді

Голландці хотіли провести відео зйомку секретної військової бази за допомогою дрона

Двоє туристів з Нідерландів, які збиралися провести відеозйомку у «Зоні 51» - секретній військовій базі на півдні штату Невада - визнали себе винними в незаконному проникненні і парковці автомобіля поруч із секретним державним об'єктом. При арешті у голландців були конфісковані комп'ютер, обладнання для відеозйомки і безпілотник.

У понеділок суддя засудив Говерта Свеепа і Тієса Гранцієра до трьох днів ув'язнення у в'язниці округу Най та до штрафу у розмірі 2,2 тисячі доларів з кожного.У повідомленні шерифа округу Най йдеться, що Свееп і Гранціер повернуться до Нідерландів у четвер після того, як їх звільнять з ув'язнення.

В'їзд на військову базу, що відома як "Зона-51"
В'їзд на військову базу, що відома як "Зона-51"

Голландців заарештували 10-го вересня у автомобілі поруч з Національним центром безпеки у Неваді. Центр розташований у 32 кілометрах від «Зони 51», яка у найближчі вихідні повинна стати місцем паломництва численних туристів, яких привабило оголошенням в Facebook, автори якого закликали «штурмувати» секретну базу, щоб «побачити інопланетян».

Згідно з офіційною інформацією, у «Зоні 51» ведеться розробка експериментального озброєння та літальних апаратів. Шанувальники конспірологічних теорій вважають, що на базі нібито зберігаються уламки НЛО, які зазнали аварії на території США.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG