Спеціальні потреби

Перший день після різдвяних канікул став найкращим для фондових ринків США за 9 місяців


Фондовий ринок в США поновив зростання після того, як інвестори повернулись з різдвяних канікул, пише АР.

Зростання акцій компаній в сфері високих технологій, Інтернету та охорони здоров'я компенсувало більшу частину падіння, яке зазнав фондовий ринок в понеділок. 26 грудня став найкращим днем для фондових ринків США за 9 місяців, наголошує видання.

Обсяги торгівлі були більшими, ніж зазвичай після різдвяних свят. Зростання цін на нафту також сприяло зростанню акцій нафтових компаній.

Зростання відновилось після падіння цін на акції перед Різдвом. Тиждень перед Різдвом став найгіршим за десять років для фондових ринків США, повідомляють ЗМІ.

В понеділок ціни на акції продовжили падали, попри низку заяв міністра фінансів США Стівена Мнучина, спрямованих на заспокоєння ринків.

Президент Трамп поклав відповідальність за поточну ситуацію на ринках на Федеральний резерв США, який нещодавно підвищив основні ставки. Трамп порівняв Федеральний резерв з "гольфістом", який не може загнати м'ячика у лунку.

"Єдина проблема з нашою економікою – це Федеральний резерв. Вони не відчувають ринки, вони не розуміють необхідних торговельних воєн, або сильного долара, або навіть призупинення роботи уряду, спричинене демократами через ситуацію на кордонах. Федеральний резерв – як потужний гольфіст, який не може забити м'ячика, бо не відчуває ситуації", - написав Трамп у Twitter.

Дивіться також: В понеділок ціни на акції продовжили падіння, попри низку заяв міністра фінансів США

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG