Спеціальні потреби

Війна - це особисте

«Будемо виживати»: репортаж з Новоселівки Чернігівської області, де чимало місцевих жителів залишилися без даху над головою. Відео

Чимало жителів Чернігівщини сьогодні залишилися без даху над головою. Голос Америки побував у селі Новоселівка, де побачили зруйновані до фундаменту будинки місцевих та познайомилися з волонтеркою, яка допомагає іншим не залишаючи часу аби поновлювати власне житло і бізнес.

117 днів пекла та болю: розповідь 88-річного дідуся з Ізюма про життя під час окупації. Відео

Місто Ізюм на Харківщині стало центральним командним пунктом для російської армії у боях за Донбас.

Війна і математика: ексклюзивне інтерв'ю із лауреаткою медалі Філдса Мариною В’язовською. Відео

Президент України Володимир Зеленський напередодні підписав указ про нагородження орденом "за заслуги" Марини В’язовської - української математикині, яка минулого тижня стала лауреаткою медалі Філдса.

Український журналіст та правозахисник Максим Буткевич - у російському полоні, говорить родина. Відео

Український журналіст та правозахисник Максим Буткевич який служить у лавах ЗСУ, вже понад три тижні знаходиться в російському полоні. Зв’язку з ним немає. У Росії його змальовують як «пропагандиста», «роздмухувача» державного перевороту в Україні та громадянської війни в Казахстані.

Мер Чернігова Владислав Атрошенко: місто вдалось врятувати завдяки активній позиції місцевих жителів. Відео

Попри війну, українські міста - наскільки це можливо - намагаються повернутись до нормального життя. Серед них і Чернігів. Протягом активних бойових дій на півночі в місті залишалося близько 70 тисяч осіб, а вже на кінець червня у місто повернулось 80 відсотків його населення.

Більше

XS
SM
MD
LG