Спеціальні потреби

Літографію Пікассо, яку вкрали у Лазаренка знайшли під час ранкової пробіжки


Американські ЗМІ розповіли, як було знайдено літографію Пабло Пікассо вкрадену з маєтку колишнього прем’єр-міністра України Павла Лазаренка наприкінці травня. Твір мистецтва вартістю близько 30 тисяч доларів знайшов та передав поліції мешканець містечка Новато Грег Атаманюк. Зустріч із прекрасним так вразила американця, що він навіть не встиг сфотографувати знахідку.

Грег Атаманюк знайшов літографію відому як «Жінка в Шиньйоні» під час ранкової пробіжки околицями містечка Новато у Каліфорнії та негайно зателефонував до поліції.
Щойно я побачив картину, зрозумів, що це щось дороге. Підійшовши ближче я побачив мідну табличку зі словами Пабло Пікассо
Грег Атаманюк, який знайшов роботу Пікассо, в інтерв'ю каналу ABC
Поліцейські зауважили, що літографію вартість якої складає не менше 30 тисяч доларів, схоже, спеціально залишили на помітному місці.

Можливо злодюжки, які пограбували будинок Лазаренка прагнули позбутись коштовної речі, аби задобрити поліцію, яка активно веде розслідування справи.

Маєток Лазаренка пограбовали 27-го травня. Майже сотня молодих людей та підлітків влаштували гучну гулянку. З будинку також було викрадено срібні підсвічники, одяг, ноутбуки та інше. Підлітки також скупалися в джакузі колишнього українського прем’єра.

За маєтком Лазаренка слідкує наглядач, втім у день пограбування він був відсутній
Грег Атаманюк знав про викрадення з новин, тож коли натрапив на літографію негайно зателефонував до поліції, і лише потім – дружині. Він навіть не встиг зробити фото на пам'ять.

Нині поліція досліджує літографію на предмет доказів, які можуть допомогти знайти грабіжників. Самого ж Лазаренка, якого Світовий Банк у 2008-му році вніс до 10-ки найкорумпованіших чиновників світу буде звільнено із американської в’язниці 1-го листопада цього року.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG