Спеціальні потреби

Більшості українців нова Рада не подобається - результати опитування


Більшості українців нова Рада не подобається
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00
Direct link

Більшості українців нова Рада не подобається

9 відсотків з тих, хто проголосував на нашій веб сторінці вважають, що наступний склад парламенту віддзеркалюватиме настрої українців
Результати опитування Теми Тижня
Західні оглядачі ставлять під сумніви демократичність виборів до Верховної Ради в Україні, в першу чергу через затягування та махінації з підрахунком голосів. Лідери Об'єднаної Опозиції, Удару та Свободи погрожують обнулити партійні списки і вимагати перевиборів.

Опозиція заявляє, що влада грубо сфальсифікувала вибори, викрививши справжні політичні настрої українців на свою користь.

Голос Америки, у рубриці тема тижня, запитав наших глядачів. Як ви вважаєте, якщо ці вибори визнають дійсними, Чи буде наступний склад Верховної Ради віддзеркалювати справжні настрої українських громадян?

87 відостків сказали НІ. Ще 4 відсотки не визначилися
Протягом тижня жваві дискусії з цього приводу точились як на нашому вебсайті, так і на Фейсбук сторінці Час-Тайму. Процитую декілька коментарів користувачів соціальних мереж:

"Ніяких фальсифікацій не було. Політика в Україні - це просто бізнес. Хочеш виграти - не проблема. Вкладай гроші і перемога у тебе в кишені", - вважає Віктор з Києва.

"Наступний склад парламенту буде продовжувати відзеркалювати інтереси Банкової, адже де-юре коаліцію сформують Регіони" - каже користувач Максим Залізняк.

"Склад Ради буде віддзеркалювати вибір, як у криве дзеркало! Бо ж усі цинічно цитували Сталіна - мовляв, переможе той, хто рахуватиме", - пише нам Валерій Ходор.

Беріть участь у голосуванні та діліться з нами своїми міркуваннями. Запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.

Відео - найголовніше

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
XS
SM
MD
LG