Спеціальні потреби

За Маргвелашвілі голосували ті, хто хоче "покращення" - Кіпіані


З першого дня президентства Маргвелашвілі є президентом меншості
Грузини зробили нераціональний вибір обравши президентом кандидата від об'єднання "Грузинська мрія - Демократична Грузія", Георгія Маргвелашвілі. Таку думку в інтерв'ю "Голосу Америки" висловив журналіст Вахтанг Кіпіані, який зараз перебуває у Грузії.

"Попри успіхи Саакашвілі, як керівника держави, людини яка відтворила державні інститути, які десятиліттями не працювали - багато людей від Саакашвілі втомились. Їх вибір - нераціональний. Люди хочуть, щоб усе хороше, що пов'язане із Саакашвілі залишилось. Це і гарна робота поліції, чітка робота некорумпованого державного апарату. Люди хочуть, щоб була безпека на вулицях, щоб було світло, щоб була добра армія, але при тому, щоб не було Саакашвілі", - відзначив Кіпіані.

На думку Кіпіані, вибори підсумували 10 років правління "Єдиного національного руху" та президента Саакашвілі, який створив цю партію.

"Через те, що Грузія бідна країна, люди тут дуже часто голосують покладаючись на очікування мани небесної. На цих виборах Іванішвілі (прем'єр-міністр країни - прим.) казав, що якщо буде підтримано його кандидатуру (тобто Маргвелашвілі - прим.), то все буде добре, буде те, що в України називають "покращенням", - відзначив Кіпіані.

На думку Вахтанга Кіпіані, Маргвелашвілі не запропонував конструктивних гасел.

"З першого дня президентства Маргвелашвілі є президентом меншості, адже на вибори прийшло менше половини виборців", - відзначив Кіпіані.

За його словами прихильники Саакашвілі та "Єдиного національного руху" не прийшли на вибори, бо були переконані у перемозі "Грузинської мрії".

"60 відсотків (підтримку такої кількості виборців отримав Маргвелашвілі - прим.) - це висока мобілізація серед соціально невлаштованих людей, які йшли голосувати за "покращення", - резюмував свою думку Кіпіані.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG