Спеціальні потреби

Зірка відео "I'm a Ukrainian": У США почули Україну


Зірка ролику "I'm a Ukrainian": У США почули Україну
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

Зірка ролику "I'm a Ukrainian": У США почули Україну

У США відчувається підтримка України. Про своє відчуття розповіла "Голосу Америки" зірка ролику "I am a Ukrainian" Юлія Марушевська.

"Тут у США я відчуваю, що Україна почута. Вона на часі, нею цікавляться, а людям співпереживають. Відчувається, що з нами стоять плече в плече і витримують всі ці випробування, і щиро хочуть допомогти. Це відчувається не лише у спілкуванні з журналістами, чи політиками", - розповіла Марушевська.
Відео звернення озвучене студенткою Юлії Марушевської переглянули на Youtube майже 8 мільйонів людей. Зараз 24-річна аспірантка КНУ разом з американським продюсером Беном Мозесом подорожує Америкою.

«Це відео було зроблено після подій на вулиці Грушевського – ти не знаєш, що робити», - говорить Юлія.

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere


Бен Мозес продюсер з Лос-Анжелеса, який свого часу зробив документальний фільм про країни перехідних демократій, відгукнувся на прохання Юлії допомогти з монтажем. Він побував на Майдані у грудні і перейнявся боротьбою українців за свою свободу. Продюсер хотів допомогти і змонтувати такий відео кліп, який став для нього шляхом боротьби з проросійською пропагандою:

«Росія має надзвичайно потужну машину пропаганди. Україна не має жодної. Було надзвичайно багато спотвореної інформації на російському англомовному телеканалі про події в Україні, про те що все контролюють неонацисти та екстремісти. А вона хотіла розповісти про те, що насправді відбувалось на Майдані. І єдиним шляхом зробити це було розповісти англійською», - каже Мозес.

Юля каже, що українці, які стояли на Майдані, перемогли страх:

«Страх був, страх залишається, але це не значить, що треба сидіти і боятись».

Сьогодні, спілкуючись з американцями у США, Юлія Марушевська каже, що відчуває велику підтримку світу.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG