Спеціальні потреби

Актуально

Барак Обама хоче "широкомасштабного партнерства" з Малайзією

Країни посилять мпівпрацю у рамках Тихоокенаського торговельного договру та Програми з ядерної безпеки.

Президент США Барак Обама продовжує своє турне тихоокеансьики країнами. Його третьою зупинкою стала Малайзія. Президент Обама зустрівся з прем’єр-міністром країни Наджібом Разаком. На спільній прес-конференції прем’єр Наджіб Разак подякував США за допомогу у пошуках зниклого літака. Обама у свою чергу пообіцяв продовжувати цю допомогу.

Американський президент також зауважив, що країни будуватимуть тісніші економічні стосунки, підвищать відносини до статусу «широкомасштабного партнерства» та співпрацюватимуть у рамках Тихоокеанського торговельного договору, як також Програми з ядерної безпеки. Раніше Малайзія була опонентом обох міжнародних угод.

Відтак, виступ Обами у Малайському університеті, був перерваний двома хвилинами мовчазного протесту. Активісти виступили проти Тихоокеанської торговельної угоди, яка знімає торговельні бар’єри між понад десятьма тихоокеанськими країнами.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG