Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Керрі у телефонній розмові закликав Лаврова допомогти звільнити заручників у Слов'янську

  • Голос Америки

Міжнародних спостерігачів та їх українських гідів взяли у заручники проросійські сепаратисти.

В неділю державний секретар США Джон Керрі мав телефонну розмову з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Про це повідомив старший співробітник Державного департаменту США.

Серед інших питань Керрі обговорив і питання України. Він закликав Росію підтримати зусилля ОБСЄ та українського уряду по звільненню міжнародних спостерігачів та їх українських гідів, яких взяли в заручники проросійські сепаратисти в Слов’янську. Держсекретар Керрі вкотре згадав про роботу, яка ведеться у Верховні Раді, по прийняттю законопроекту про амністію, який би сприяв проведення ґрунтовної конституційної реформи та стримав небезпечний та насильницьких сепаратистський рух у Слов’янську. Він закликав Росію публічно підтримати зусилля України, а не підривати їх.

Він також висловив занепокоєння, що провокаційні дії російських військових та кордонах з Україною, її підтримка сепаратистів та підбурлива риторика підриває стабільність, безпеку та єдність України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG