Спеціальні потреби

Ніхто не знає, чим обернуться жорсткі санкції проти Росії - експерт


Можливий вплив жорстких санкцій проти Росії на глобальну економіку неможливо спрогнозувати. Про це на сайті Сі-еН-еН пише експерт "Інституту Брукінгса" Джеремі Шапіро.

"Питання не у тому, як санкції вплинуть на Росію - а їх вплив на всіх інших. Економіка Росії загальним обсягом у 2 трильйони доларів більша за усі економіки на які США накладали санкції разом узяті", - пише Шапіро.

За його словами, російська економіка, зокрема банки, тісно пов'язана з глобальною економікою та міжнародною фінансовою системою.

"Російські комерційні установи мають щупальця повсюди від музичних залів Фінляндії до спортивних команд у Англії та інвест-фондів у Швейцарії", - пише Шапіро.

"Ніхто не знає, наскільки дорого жорсткіші санкції проти Росії обійдуться Заходу", - перконаний експерт.

"Жорсткіші санкції проти Росії стануть кроком у невідоме, так само як і допущення обвалу інвест-баку "Lehman Brother" у 2008-му. Такий ризикований крок може бути необхідним для того, щоб захистити світовий порядок від російського беззаконня, але ставитись до нього несерйозно не можна", - резюмує Шапіро.


Дивіться також : Чому ЄС не наважується на реальні санкції? - думки експертів

Чому ЄС не наважується на реальні санкції? - думки експертів
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG