Спеціальні потреби

Порошенко і європейські лідери закликали Путіна не визнавати "вибори" сепаратистів


Петро Порошенко, президент України

Під час телефонної розмови президент України Петро Порошенко, президент Франції Франсуа Олланд, президент Росії Володимир Путін та федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель обговорили ситуацію на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба президента України.

"Україна, Німеччина і Франція висловили загальну чітку позицію, що не визнають запланованих сепаратистами виборів, адже вони суперечать Мінським домовленостям, зокрема пункту 9 Мінського протоколу від 5 вересня, який визначає необхідність проведення дострокових місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей виключно у відповідності до українського законодавства, і закликали Росію також не визнавати ці вибори ", - йдеться в повідомленні за підсумками телефонної розмови президента України Петра Порошенка з президентом Франції Франсуа Олландом, президентом Росії Володимиром Путіним і федеральним канцлером Німеччини Анґелою Меркель.

Як зазначають у повідомленні, в ході телефонної розмови сторони дійшли згоди, що врегулювання конфлікту має бути досягнуте із збереженням суверенітету і територіальної цілісності України, особливо в контексті "виборів", які заплановані на Донбасі на 2 листопада.

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG