Спеціальні потреби

Актуально

У Москві пройшла акція протесту медичних працівників

У Москві кілька тисяч лікарів та пацієнтів протестують реформи у сфері охорони здоров’я. Це найбільша у Росії за останні 15 років акція протесту медичних працівників. Мітинг узгоджений з мерією Москви та проходить під гаслами «Зупинити розвал медицини Москви». Акція організована громадським рухом «Разом за гідну медицину», незалежні профспілки та політичні партії.

Мітингувальники виступають не проти самої реформи, яка необхідна, а проти скерування коштів на потреби Міністерства оборони та збільшення держапарату. Близько двох тижнів тому в Інтернеті з'явився план про нібито закриття 28 стаціонарів, два з яких у Підмосков'ї. Торік в країні вже закрили кілька десятків поліклінік та близько трьохсот лікарень.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG