Спеціальні потреби

У Донецьку тривають інтенсивні артобстріли


Військовий конвой без опізнавальних знаків поблизу захопленого бойовиками м. Макіївки за 25 км від Донецька, 8 листопада 2014 р.

У Донецьку тривають інтенсивні артобстріли

Твердиня проросійських сепаратистів, Донецьк, у неділю опинився під інтенсивним артилерійським обстрілом, що порушує угоду про припинення вогню, яку два місяці тому український уряд уклав з бойовиками.

Європейські спостерігачі в Україні висловили занепокоєння, побачивши конвої з важким обзброєнням і танки на контрольованих сепаратистами територіях України.

Керівник ОБСЄ, президент та міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркгальтер сказав, що боїться відновлення насильства. У суботу він закликав усі сторони зробити все від них залежне, щоб об’єднати зусилля з припинення вогню та утриматися від дій, які можуть призвести до нового загострення.

Державний секретар США Джон Керрі сказав у Пекіні в суботу, що США та Росія погодилися обмінюватися інформацією про події в Україні. Говорячи про санкції щодо Росії Керрі сказав, що все залежатиме від вибору, який зробить Москва щодо України.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після короткої зустрічі з Керрі сказав, що рішення про припинення вогню має бути прийнято сепаратистами та українським урядом.

Київ заявив, що Росія надсилає у східну Україну десятки танків, важке озброєння, амуніцію та солдатів. Джерела в НАТО кажуть, що транспортні засоби, як виглядає, не мають водіїв. Однак за словами речника, вони «мають потенціал для суттєвого посилення важких озброєнь, які мають українські сепаратисти».

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG