Спеціальні потреби

Байден і Порошенко обговорили питання енергобезпеки України


(архівне фото)

Віце-президент США Джозеф Байден у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком привітав його з формуванням нового уряду і обговорив ситуацію у фінансовому та енергетичному секторах України, а також події в Східній Україні.

«Віце-президент зазначив, що США продовжать обговорення з нашими європейськими та іншими партнерами питання надання Україні фінансування, необхідне для стабілізації її економіки, в той час як вона проводить такі необхідні реформи і антикорупційні заходи», - йдеться в заяві Білого дому, оприлюдненій офісом віце-президента США при Білому домі.

Байден і Порошенко також обговорили короткострокові та довгострокові перспективи України в галузі енергобезпеки, і віце-президент пообіцяв, що США надаватимуть Києву постійну технічну допомогу.

«Віце-президент і президент Порошенко обговорили той факт, що Росія і її маріонетки продовжують блокувати доставку гуманітарної допомоги в постраждалі від конфлікту регіони Східної України, і що дії Росії в Україні створили атмосферу беззаконня, в якій сепаратисти позбавляють пенсіонерів та інших громадян їх соціальних виплат», - повідомили в прес-релізі Білого дому.

Віце-президент привітав план уряду України депонувати на умовних рахунках належні громадянам соціальні виплати доти, поки не стане безпечним порядок їх прямої виплати.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG