Спеціальні потреби

Пасажирів порому, що горить в Адріатичному морі, евакуюють вертольотами


Пасажирів порому, який у неділю вранці загорівся в Адріатичному морі, почали евакуювати за допомогою вертольотів. Рятувальники поспішають врятувати якомога більше людей перед тим, як настане ніч. Повідомляють, що вертольоти знімають пасажирів порому Norman Atlantic по двоє і переносять на судно неподалік.

Наразі немає підтвердженої інформації про кількість жертв і врятованих з порому, на якому перебували 478 пасажирів і членів екіпажу. На нижній палубі порому в неділю вранці загорівся вогонь. За словами грецьких посадовців, 131 особу вдалося евакуювати з порому. Водночас один посадовець повідомив, що з порому на рятувальному човні врятувалися 150 осіб.

Евакуювання кожної пари людей одним вертольотом забирає 15 хвилин, повідомив представник міністерства оборони Греції. Ще один посадовець сказав, що в рятувальній операції беруть участь два італійських і два грецьких вертольоти. Речник берегової охорони Нікос Лаґкадіанос сказав, що злива перешкоджає порятунку, але водночас запобігає поширенню вогню, хоча пором і далі палає.

Берегова охорона повідомила, що пором, який перевозив понад 200 транспортних засобів, перебуваючи за 44 морських милі на північний захід від острова Корфу, надіслав сигнал про аварію. Він рухався від міста Патраса у західній Греції до італійського міста Анкони.

XS
SM
MD
LG