Спеціальні потреби

Заява Ненсі Пелосі щодо візиту делегації Конгресу в Україну


Лідер демократичної меншості в Палаті представників США Ненсі Пелосі та члени делегації Конгресу США зустрілися з президентом України Петром Порошенком у Києві.

Лідер демократичної меншості в Палаті представників США Ненсі Пелосі зробила сьогодні (у четвер) заяву за підсумками візиту делегації Конгресу в Україну:

«У центрі уваги зустрічей делегації Конгресу в Україні була безпека – національна, економічна, енергетична та продовольча. У наших бесідах з керівництвом країни ми обговорювали проблеми, що стоять перед Україною, та їхній вплив на регіональну і глобальну стабільність. Українські лідери були особливо занепокоєні російською агресією і виконанням Мінських угод, і повторили прохання про додаткову допомогу США та міжнародної спільноти.

Президент України Петро Порошенко докладно обговорив з нашою делегацією зміцнення безпеки, зменшення корупції, економічного росту, а також зниження залежності від російських енергоносіїв.

Ці та інші питання, зокрема здійснення необхідних реформ у державному та приватному секторах, ми обговорили і з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Цікаво було почути думки мера Києва Віталія Кличка про сприйняття суспільством змін в Україні.

Ми дізналися позиції секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова, нових, молодих депутатів Верховної Ради, НУО, бізнес-лідерів і міжнародних експертів із сільського господарства.

На нашій зустрічі з Міжнародним республіканським інститутом, Національним демократичним інститутом і Міжнародним фондом виборчих систем ми отримали інформативну оцінку можливостей і проблем, пов’язаних з переходом України до демократії.

Ми приїхали засвідчити солідарність з українським народом і отримали ще більше натхнення від їхньої мужності. Висловлюємо співчуття у зв’язку із загибеллю майже 7 000 українців у боротьбі з російською агресією і віддаємо шану загиблим на Майдані.

Ми вдячні нашому посольству США в Києві і дякуємо їм за те, що зробили наш візит інформативним і продуктивним».

XS
SM
MD
LG