Спеціальні потреби

Іракська армія повідомляє про звільнення міста Фаллуджа від бойовиків ІДІЛ


Іракська армія звільнила місто Ель-Фаллуджа від бойовиків «Ісламського держави» після протистояння, яке тривало близько місяця. Про це повідомив високопоставлений представник іракських військових. Генерал-лейтенант Абдул Вахад Сааді заявив у неділю, що місто Фаллуджа «повністю звільнено» після того, як іракська армія взяла під контроль район Джулай - останній район на північному заході міста, який утримувався «Ісламським державою».

Значна частина міста зруйнована. За підтримки авіаударів коаліції на чолі з США і потужному контингенту шиїтських ополченців іракські сили протягом декількох тижнів вели запеклі бої, намагаючись витіснити бойовиків з міста. Поки немає достовірних даних про кількість бойовиків «Ісламського держави» і іракських силовиків, загиблих і поранених в боях за місто.

Побоюючись загибелі в перехресному вогні, 85 тисяч чоловік тікали з міста і його околиць. У цьому їм намагалися допомогти гуманітарні організації і іракський уряд. У багатьох переміщених осіб немає нормального притулку, вони змушені жити в умовах піщаних бурь і палючого літнього сонця, коли температура повітря сягає 45 градусів і вище.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG