Спеціальні потреби

Актуально

Арештовано підозрюваного у стрілянині в торговельному центрі в штаті Вашингтон

Правоохоронці кажуть, що арештували 20-річного Аркана Сетіна, мешканця містечка Оук Гарбор, підозрюваного у здійсненні стрілянини, внаслідок якої загинуло 5 людей. Сетіна було затримано лише протягом доби після початку пошуків іммігранта з Туреччини. Підозрюваного спочатку описали як вихідця з Латинської Америки. Мотив злочину поки що невідомий.

У результаті стрілянини в торговельному центрі на північ від американського міста Сіетл, штат Вашингтон, загинули чотири жінки і один чоловік.

Стрілянина сталася в п'ятницю близько 19:30 за місцевим часом у магазині Macy’s в місті Берлінґтон, що приблизно за 100 кілометрів на північ від Сіетла.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG