Спеціальні потреби

Росія здійснювала хакерські напади на міноборони Данії – міністр оборони Фредеріксен


Росія здійснювала хакерські напади на міноборони Данії в 2015-2016 роках та отримала доступ до імейлів працівників відомства. Про це в інтерв’ю виданню «Berlingske» заявив міністр оборони Данії Клаус Фредеріксен.

У звіті Розвідувальної служби при Міноборони Данії йдеться, що іноземний агент скоював шпигунські дії проти датських посадових осіб та отримав доступ до незасекречених документів. У звіті не називається країна, яка стоїть за шпигунськими діями, але виданню «Berlingske» міністр Фредеріксен підтвердив, що це була Росія.

«Слід веде до служб розвідки та центральних органів російського уряду, і це постійна боротьба – утримувати їх», - сказав міністр. "It is linked to the intelligence services or central elements in the Russian government, and it is a constant battle to keep them away," Frederiksen told the newspaper.

В Кремлі ці звинувачення не прокоментували.

Група, яка стоїть за атаками, діє під іменем APT28 чи Fancy Bear. Саме вона була однією з двох, які стояли за хакерськими атаками на імейли демпартії на минулорічних президентських виборах у США, йдеться у статті «Berlingske».

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG