Спеціальні потреби

Екзит-поли прогнозують перемогу на виборах коаліції Абе


За даними екзит-полів, правляча коаліція прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе йде до значної перемоги на загальних виборах, які пройшли в неділю.

Опитування телекомпанії TBS показує, що очолювана Абе коаліція на чолі з Ліберально-демократичною партією зберігає «супер-більшість» в дві третини місць в нижній палаті парламенту, яке у неї було до розпуску палати у вересні. Одне з опитувань повідомляє, що коаліція, очолювана ЛДП, отримала 311 місць. Інші опитування обіцяють партії трохи менше.

Перемога на позачергових виборах, ймовірно, забезпечить Абе обрання на черговий трирічний термін в якості глави коаліції ЛДП в наступному році, що дозволить йому стати лідером Японії, який довше інших залишається при владі.

Сінзо Абе став прем’єром в 2012 році. Абе оголосив позачергові вибори, намагаючись заручитися підтримкою виборців його економічної політики. Опитування показують, що виборці вважають уряд Абе найбезпечнішим вибором в ситуації, коли країні доводиться протидіяти загрозі північнокорейських ядерних програм.

Мільйони японців прийшли на виборчі дільниці, незважаючи на сильні зливи і вітер, викликані наближенням тайфуну «Лан».

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG