Спеціальні потреби

Актуально

Трамп запитав, скільки Україна протримається у боротьбі з Росією: опубліковано відеозапис 2018 року - АР

Trump

Президент США Дональд Трамп в 2018 році цікавився, як довго Україна зможе чинити опір російській агресії без допомоги США. Це відбулося на зустрічі з донорами, серед яких були партнери його особистого адвоката Руді Джуліані, яким пізніше були пред'явлені звинувачення у порушенні правил фінансування виборчих кампаній.

«Як довго вони протримаються в боротьбі з Росією?» - чути голос Трампа на аудіо-доріжці відеозапису, після чого він закликає звільнити посла США в Україні Марі Йованович.

Повний відеозапис 80-хвилинної вечері в Trump Hotel у Вашингтоні була отримана в суботу агентством Associated Press. Витяги з неї вперше були опубліковані в п'ятницю АВС News. Людей видно тільки в деяких частинах запису.

Запис суперечить заявам президента про те, що він не знайомий з співробітниками Джуліані Левом Парнасом і Ігорем Фруманом, яким у минулому році були пред'явлені звинувачення в порушенні правил фінансування виборчих кампаній. Запис з'явилася в той час, коли демократи закликають до виклику свідків і представлення доказів під час слухань в рамках процедури імпічменту в Сенаті.

На запису чути голос, схожий на голос Парнаса, який говорить: «Найбільша проблема, з якою, як мені здається, ми повинні почати, - це позбавитись від посолки».

Пізніше цей же голос говорить Трампу: «Вона, по суті, ходить і говорить всім: Зачекайте, його піддадуть імпічменту. Просто почекайте».

Трамп відповідає: «Позбавтеся від неї! Позбавтеся завтра ж. Мені все одно. Позбавтеся від неї завтра. Приберіть її. Гаразд? Зробіть це".

Тема України виникла в контексті розмови про енергетичні ринки. Людина з голосом, схожим на голос Парнаса, говорив про його участь в покупці української енергетичної компанії.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG